Linux Administrátor

NÁPLŇ PRÁCE:
  • správa stovek fyzických i virtuálních Linux serverů (Ubuntu)
  • monitoring produkčních serverů a řešení incidentů
  • správa aktivních síťových prvků (Cisco)
  • dotazy nad SQL databází
  • optimalizace stávající infrastruktury
  • držení pohotovosti na telefonu (střídaní s kolegy)
POŽADUJEME:
  • praxe s administrací Linuxových systémů
  • znalost základních SQL dotazů
  • automatizace rutinních úkolů (bash případně python)
  • znalost TCP/IP v prostředí Linuxu (firewall, routing, VPN)
  • spolehlivost, samostatnost, radost z dobře odvedené práce
  • anglický jazyk na úrovni čtení dokumentace
VÝHODOU:
  • znalost Ansible, Nagios, MySQL, Postgresql, LDAP, KVM
  • základní zkušenosti s programováním a verzovacím systémem (git)
NABÍZÍME:
  • možnost karierního růstu
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • unikátní příležitost přispívat k rozvoji vysoce inovativních produktů v zajímavém oboru
  • stravenky
  • MultiSport karta
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • firemní akce
  • notebook a firemní telefon
  • možnost nástupu: ihned

Chcete mít pravidelný přehled?